Kanał filmowy na You Tube

Informacje

Od początku istnienia naszej firmy staramy się korzystać z najnowszych technik wizualizacji, aby w sposób możliwie najlepszy przedstawić oferowane przez nas urządzenia oraz służyć Państwu radą. Od kilku lat korzystamy z najlepszego medium jakim jest przekaz video.

Stworzyliśmy szereg krótkich filmów prezentujących oferowane przez nas urządzenia. Dzięki temu możemy pokazać Państwu szereg elementów funkcjonalnych urządzenia, które nie są opisywane w żadnych katalogach lub prezentacjach internetowych.

Pokazujemy jak wygląda obsługa. Jak działa elektroniczne menu. Jak otwiera i zamyka się drzwi. Pokazujemy jak wymienia się płyn w myjni-dezynfektorze. Omawiamy również działanie systemów rejestracji przebiegu cykli sterylizacyjnych. Wszystkie prezentacje filmowe zebraliśmy w naszym kanale na YouTube.

Serdecznie zapraszamy do jego odwiedzenia, konstruktywnej krytyki i oczywiście gorąco zachęcamy do jego zasubskrybowania. Mamy nadzieję, że ta forma prezentacji naszej oferty jest dla Państwa szczególnie przydatna.

Kliknij aby przejść do naszego kanału filmowego.