We Love Statim - społeczność

Informacje

Sprzedając STATIMy na co dzień oraz prezentując je na targach i konferencjach nieustannie spotykamy się z niezwykle pozytywnym odbiorem tych bardzo ciekawych sterylizatorów, przez lekarzy i pielęgniarki, którzy są ich aktualnymi użytkownikami lub tylko o nich słyszeli.

To na prawdę niesamowite usłyszeć od przesympatycznego ginekologa "O STAIM! Mam podobnego od 10 lat i nie oddam nikomu. Każdemu koledze mówię: masz problem ze sterylizacją, kup STATIMA."

Generalnie doszliśmy do niebanalnego wniosku. Osoby, które zdecydowały się wykonać tak niepopularny krok jakim jest zakup autoklawu kasetowego okazują się być ludźmi nietuzinkowymi. Profesjonalistami na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszymy, że możemy dostarczać narzędzia pracy dla prawdziwych profesjonalistów.

Taka ilość pozytywnej energii nie może się zmarnować, ani tym bardziej być w ukryciu. Postanowiliśmy zatem za pośrednictwem GOOGLE+ stworzyć społeczność "We Love Statim". Serdecznie Państwa zapraszamy. Podzielmy się wzajemnie pozytywną energią. Strona społeczność jest dostępna po kliknięciu w ten link.

-