Lekarze SciCan

niezwykli ludzie, kótrzy zaufali marce SciCan ...

Kanadyjska firma SciCan znana jest na całym Świecie od 1957 roku z produkcji znakomitych, niezawodnych i bardzo szybkich autoklawów kasetowych STATIM.

Autoklawy te używane są przez lekarzy wielu specjalizacji od okulistyki po ginekologię do niezwykle sprawnej sterylizacji narzędzi medycznych. STATIM, to wyjątkowy autoklaw. Kaseta sterylizacyjna zamiast cylindrycznej komory. Niewielkie wymiary. Uproszczona do granic możliwości obsługa. Jest absolutnie inny niż sterylizatory parowe używane powszechnie.

Trzeba wykazać się dużą wyobraźnią, aby mu zaufać podczas decyzji zakupowej. Zauważyliśmy, że lekarze, którzy kupują STATIMy oraz myjnie HYDRIM też wyróżniają się z tłumu swoich kolegów.

Są otwarci na nowości. Cechują się wybitną etyką zawodową. Sprawiają, że można im zaufać. Są inni aniżeli otaczający ich tłum.

dr n. med. Jan Dethloff

Prezes i współwłaściciel ekskluzywnej kliniki Dental Excellence w Warszawie, która oferuje kompleksowe leczenie stomatologiczne i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dr n. med. doktorat z laserodiagnostyki i terapii minimalnie inwazyjnych. Specjalizacja: diagnostyka i leczenie zaburzeń i funkcji zwarcia, terapia bólu w okolicy głowy i szyi, dysfunkcja w stawach skroniowo-żuchwowych, laseroterapia, techniki minimalnie inwazyjne. Działalność charytatywna w Rotary Club.

Jan w wywiadzie: „Moim zamierzeniem i jednocześnie życiowym marzeniem była chęć stworzenia ekskluzywnej kliniki z interdyscyplinarną obsługą pacjentów.

Czytaj więcej ...

lek. dent. Katarzyna Griffiths

Pierwszy raz spotkałem się z Panią Katarzyną na początku 2013 roku. Miałem przyjemność odwiedzić Smile Dental Studio w Jerzykowie koło Poznania przy okazji instalacji autoklawu STATIM 7000.

Piękny budynek z zadbanym otoczeniem kryje w sobie perełkę. Smile Dental Studio. Nowoczesne wnętrze zaprojektowane z myślą o wygodzie pacjenta. Pani Katarzyna nie zapomniała również o najmłodszych pacjentach wydzielając w poczekalni bajkowy pokoik zabaw.

„Smile”, o tak!

Czytaj więcej ...

lek. dent. Bożena Przybysz

BOŻENA PRZYBYSZ - lekarz stomatolog specjalista ortodonta. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej uzyskała w 1993 r. II stopień specjalizacji z zakresu ortodoncji i tytuł specjalisty ortodonty uzyskała w 1996 roku.

Swoje doświadczenie i wiedzę specjalistyczną pogłębia na licznych szkoleniach, seminariach, zjazdach, kursach medycznych z zakresu stomatologii, ortodoncji, protetyki, periodontologii, implantologii.

Czytaj więcej ...

lek. dent. Jan Podgórny

Czy zdarzyło się Państwu spotkać pierwszy raz człowieka i od pierwszego momentu poczuć, że jest, to osoba ciepła, otwarta, przesympatyczna?

Kiedy Pan Jan Podgórny wraz z żoną późną jesienią 2011 roku odwiedzili naszą firmę takie właśnie odnieśliśmy wrażenie. Wrażenie, które w trakcie naszego spotkania przerodziło się w absolutny pewnik. Wielką przyjemnością było dla nas przeprowadzenie dla Państwa Podgórnych prezentacji autoklawów STATIM i myjni-dezynfektorów HYDRIM firmy SciCan.

Czytaj więcej ...

lek. dent. Ewa Górska

Pani Ewa wraz z mężem Jackiem prowadzą świetnie prosperującą praktykę stomatologiczną w malowniczym Głogowie, leżącym w północnej części województwa dolnośląskiego.

Niewielkie, polskie miasta mają specyficzną atmosferę. Prowadzenie w nich działalności gospodarczej dowolnego typu wymaga od przedsiębiorców szczególnej uczciwości i wyjątkowego dbania o klientów. Praktyka stomatologiczna, to w dzisiejszych czasach pełnoprawne przedsiębiorstwo. Zajmujące się w prawdzie wyjątkowymi usługami, ale podlegające wszystkim regułom biznesu.

Praktyka Państwa Górski jest tłumnie odwiedzana przez pacjentów, co jest bezpośrednim potwierdzeniem ich profesjonalizmu w wykonywaniu niełatwego przecież zawodu lekarza stomatologa.

Czytaj więcej ...