SciCan na targach SALMED 2014

Medyczne imprezy targowe

Za nami kolejna edycja targów SALMED, które odbyły się w dniach 10-12 lutego 2014 roku w Poznaniu. Tradycyjnie już pokazaliśmy najważniejsze urządzenia w ofercie firmy SciCan na polskim rynku.

Po raz pierwszy publicznie pokazaliśmy rewelacyjną myjnię-dezynfektor HYDRIM C61 WD G4 oraz zmodyfikowaną myjnię HYDRIM M2 G4.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Tym bardziej, że nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania produktami firmy SciCan. Nie daliście nam Państwo odpocząć na stoisku z czego bardzo się cieszymy. Jak zawsze mieliśmy okazję do wielu interesujących rozmów oraz osobistego poznania wielu naszych klientów.

Długie, przesympatyczne rozmowy potwierdziły po raz wtóry. Użytkownicy autoklawów STATIM oraz myjni HYDRIM, to wyjątkowi ludzie. Tym bardziej czujemy się zaszczyceni, że wybrali Państwo MEDBIT.PL jako partnera handlowego oraz produkty kanadyjskiej firmy SciCan dla swoich gabinetów, klinik i szpitali. Dziękujemy.

W tym roku na naszym stoisku gościliśmy również Pana Roberta Galla, który jest odpowiedzialny za sprzedaż produktów marki SciCan w Europie. Tłumy na stoisku, wiele bardzo ciekawych rozmów oraz nieśmiertelny polski żurek wywarły na Robercie niezwykle pozytywne wrażenie. Polski rynek jest niezwykle ważny dla firmy SciCan. Kilkuset niezwykle zadowolonych użytkowników autoklawów STATIM oraz myjni HYDRIM, to kapitał nie do pogardzenia. Poniżej prezentujemy krótka fotogalerię.