Autoryzacja SciCan dla MEDBIT.PL

Wiadomości

Miło jest nam Państwa poinformować, że od maja 2010 roku firma MEDBIT.PL Sp. z o.o. została autoryzowanym, bezpośrednim dystrybutorem produktów marki SciCan na terenie Polski. 

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży autoklawów oraz największą polskojęzyczną platformę internetową o autoklawach pragniemy udostępnić szerokiej rzeszy potencjalnych użytkowników najnowsze rozwiązania z zakresu sterylizacji parowej oraz mycia, dezynfekcji i konserwacji narzędzi medycznych oferowanych przez firmę SciCan.

Uruchomiliśmy również dedykowaną witrynę internetową pod adresem www.scican.autoklaw.pl, na której będziecie Państwo mogli uzyskać wyczerpujące informacje o produktach i nowościach w ofercie firmy SciCan.

Dysponujemy wyszkoloną kadrą doradców handlowych oraz serwisantów, którzy aktywnie wspierają wszystkich nowych klientów jak również dotychczasowych użytkowników autoklawów STATIM, myjni HYDRIM oraz konserwatorów STATMATIC.

Oddajemy do Państwa dyspozycji kilkadziesiąt autoryzowanych serwisów w całej Polsce. Zawsze znajdziemy serwis możliwie blisko miejsca pracy autoklawu przez, co zdecydowanie zmniejszamy koszty obsługi serwisowej oraz czasz potrzebny do usunięcia awarii lub wykonania przeglądu.

Jeżeli nie macie jeszcze Państwo PASZPORTU TECHNICZNEGO do swojego STATIMA prosimy o kontakt. Wystawimy, go i prześlemy do Państwa w 100% GRATIS !