lek. dent. Katarzyna Griffiths

STATIM, dla wyjątkowych lekarzy

Pierwszy raz spotkałem się z Panią Katarzyną na początku 2013 roku. Miałem przyjemność odwiedzić Smile Dental Studio w Jerzykowie koło Poznania przy okazji instalacji autoklawu STATIM 7000.

Piękny budynek z zadbanym otoczeniem kryje w sobie perełkę. Smile Dental Studio. Nowoczesne wnętrze zaprojektowane z myślą o wygodzie pacjenta. Pani Katarzyna nie zapomniała również o najmłodszych pacjentach wydzielając w poczekalni bajkowy pokoik zabaw.

„Smile”, o tak!

Jednak praktyka stomatologiczna, to nie tylko mury. O sile każdej z nich decydują lekarze dentyści, którzy zajmują się pacjentami. Pani Katarzyna Griffiths, to stomatolog, u której chciałbym leczyć zęby. Mieliśmy okazję do dłuższej rozmowy. Takiej typowo naszej, polskiej rozmowy. Trochę ponarzekaliśmy, trochę się pośmialiśmy. Byłem pod wrażeniem jak dużą wagę Pani Katarzyna przywiązuje do dbałości o wyposażenie praktyki w najnowsze urządzenia, aby zapewnić swoim pacjentom najwyższy poziom opieki.

„Panie Pawle, ale ten STATIM, to na pewno dobry autoklaw? Bezpieczeństwo moich pacjentów jest dla mnie najważniejsze. Przykładam bardzo dużą wagę do właściwego przygotowania narzędzi.”

Taka jest właśnie Pani Kataryna Griffiths. Przesympatyczna dentystka z Jeżowa pod Poznaniem, dla której najważniejszy jest pacjent. A, STATIM? Wiernie służy zapewniając absolutnie najwyższy poziom bezpieczeństwa pacjentom Smiele Dental Studio.

Wpis na Google+