lek. dent. Jan Podgórny

STATIM, dla wyjątkowych lekarzy

Czy zdarzyło się Państwu spotkać pierwszy raz człowieka i od pierwszego momentu poczuć, że jest, to osoba ciepła, otwarta, przesympatyczna?

Kiedy Pan Jan Podgórny wraz z żoną późną jesienią 2011 roku odwiedzili naszą firmę takie właśnie odnieśliśmy wrażenie.

Wrażenie, które w trakcie naszego spotkania przerodziło się w absolutny pewnik. Wielką przyjemnością było dla nas przeprowadzenie dla Państwa Podgórnych prezentacji autoklawów STATIM i myjni-dezynfektorów HYDRIM firmy SciCan. Nasze spotkanie zaowocowało decyzją o zakupie autoklawu STATIM 7000 dla prowadzonej przez Pana Jana praktyki stomatologicznej w Żarach.

Historia nie byłaby godna opisywania (sprzedajemy bardzo dużo autoklawów STATIM), gdyby nie nasze wrażenia po spotkaniu. Pomyśleliśmy sobie „cóż za sympatyczni ludzie, lekarze stomatolodzy, obdarzeni profesjonalną dociekliwością i absolutnie otwartymi umysłami na nowatorskie rozwiązania techniczne. Tylko pozazdrościć pacjentom. 

Gabinet dentystyczny, to kumulacja nowoczesnej techniki oraz indywidualnych umiejętności lekarza stomatologa. W przypadku Pana Jana Podgórnego dochodzi do tego jeszcze niezwykle sympatyczna osobowość, która sama w sobie mogłaby być „lekiem na całe zło”.

Wpis na Google+