lek. dent. Ewa Górska, lek. dent. Jacek Górski

STATIM, dla wyjątkowych lekarzy

Pani Ewa wraz z mężem Jackiem prowadzą świetnie prosperującą praktykę stomatologiczną w malowniczym Głogowie, leżącym w północnej części województwa dolnośląskiego.

Niewielkie, polskie miasta mają specyficzną atmosferę. Prowadzenie w nich działalności gospodarczej dowolnego typu wymaga od przedsiębiorców szczególnej uczciwości i wyjątkowego dbania o klientów.

Praktyka stomatologiczna, to w dzisiejszych czasach pełnoprawne przedsiębiorstwo. Zajmujące się w prawdzie wyjątkowymi usługami, ale podlegające wszystkim regułom biznesu.

Praktyka Państwa Górski jest tłumnie odwiedzana przez pacjentów, co jest bezpośrednim potwierdzeniem ich profesjonalizmu w wykonywaniu niełatwego przecież zawodu lekarza stomatologa.

Bardzo często prawdziwi entuzjaści zawodu są niezwykle otwarci na nowości. Łatwo przychodzi im łamanie powszechnie funkcjonujących stereotypów. Takimi właśnie ludźmi są Państwo Górscy.

Wybór autoklawu STATIM 7000 oraz myjni-dezynfektora HYDRIM C61wd G4 w celu zapewnienia najwyższych standardów higieny w praktyce nie był przypadkowy. Wybór łamiący stereotypy możliwy tylko dla otwartych umysłów.

Wpis na Google+