lek. dent. Bożena Przybysz

STATIM, dla wyjątkowych lekarzy

BOŻENA PRZYBYSZ - lekarz stomatolog specjalista ortodonta. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej uzyskała w 1993 r. II stopień specjalizacji z zakresu ortodoncji i tytuł specjalisty ortodonty uzyskała w 1996 roku.

Swoje doświadczenie i wiedzę specjalistyczną pogłębia na licznych szkoleniach, seminariach, zjazdach, kursach medycznych z zakresu stomatologii, ortodoncji, protetyki, periodontologii, implantologii.

W specjalistycznej praktyce Panorama Uśmiechu w Płocku prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych oraz koordynuje kompleksowe leczenie specjalistyczne wszystkich pacjentów.

Pierwszy raz spotkałam Panią Bożenę Przybysz na międzynarodowych targach stomatologicznych KRAKDENT w 2015 roku. Od samego początku rozmowy Pani Bożena Przybysz okazała się osobą otwartą, ciepłą i niezwykle sympatyczną.

Nasze spotkanie zaowocowało decyzją o zakupie myjni-dezynfektora Hydrim C61 wd G4 do specjalistycznej praktyki Panorama Uśmiechu. Wybór myjni-dezynfektora HYDRIM C61 wd G4 nie był przypadkowy. Wcześniej Pani Bożena Przybysz zdecydowała się na zakup autoklawu Statim 7000.

Wybór produktów marki SciCan okazał się bardzo dobrym zakupem. Autoklawy Statim i myjnie Hydrim wybierają tylko wyjątkowi lekarze, dla których bezpieczeństwo pacjenta to priorytet i zapewnienie najwyższych standardów higieny w GABINECIE. Osobiście chciałam podziękować Pani Bożenie Przybysz za miłą współpracę i owocne rozmowy.

Beata Sochacka
MEDBIT.PL Sp. z o.o.

Wpis na Google+