dr n. med. Jan Dethloff

STATIM, dla wyjątkowych lekarzy

Prezes i współwłaściciel ekskluzywnej kliniki Dental Excellence w Warszawie, która oferuje kompleksowe leczenie stomatologiczne i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Dr n. med. doktorat z laserodiagnostyki i terapii minimalnie inwazyjnych. Specjalizacja: diagnostyka i leczenie zaburzeń i funkcji zwarcia, terapia bólu w okolicy głowy i szyi, dysfunkcja w stawach skroniowo-żuchwowych, laseroterapia, techniki minimalnie inwazyjne.

Działalność charytatywna w Rotary Club. Jan w wywiadzie: „Moim zamierzeniem i jednocześnie życiowym marzeniem była chęć stworzenia ekskluzywnej kliniki z interdyscyplinarną obsługą pacjentów. Jestem dumny, że mogę współpracować z perfekcjonistami, których praca zapewnia naszym pacjentom gwarancję najwyższej jakości i długotrwałe efekty leczenia.

Dysponujemy jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie placówek w Europie. Należymy do prestiżowych międzynarodowych towarzystw naukowych i stale podnosimy swoje kwalifikacje w zakresie stomatologii estetycznej.

Specjalizujemy się w estetycznej odbudowie pięknego uśmiechu oraz przywracaniu funkcji żucia. Leczymy z dolegliwości bólowych głowy związanych z wadami zgryzu..."

Klinika Dental Excellence opiera sterylizację narzędzi na autoklawach STATIM.

Wpis na Google+