Blok Operacyjny 2012

Konferencje medyczne

XIII Ogólnopolskie Sympozjum "Blok operacyjny - organizacja i funkcjonowanie", to miejsce spotkania osób bezpośrednio zainteresowanych najważniejszymi i najbardziej aktualnymi zagadnieniami związanymi z funkcjonowaniem bloku operacyjnego, a w szczególności dotyczącymi jego wyposażenia, bezpieczeństwa oraz powikłań i zakażeń okołooperacyjnych.

Blok operacyjny, to naturalne środowisko pracy szybkich autoklawów kasetowych do podręcznej sterylizacji narzędzi. Nie zdziwiło nas zatem ogromne zainteresowanie naszymi STATIMami przemiłych Pań, na co dzień pracujących właśnie na blokach operacyjnych szpitali i klinik.

Po raz kolejny mogliśmy usłyszeć wiele dobrego na temat niezawodności, szybkości i skuteczności autoklawów STATIM. Tym większą przyjemność sprawiło nam prezentowanie najnowszego produktu marki SciCan, autoklawu STATIM 5000 G4, który oferuje jeszcze więcej od swojego poprzednika. Dziesiątki rozmów, które przeprowadziliśmy z praktykami, którzy używają autoklawów STATIM codziennie potwierdziły jednoznacznie wszystkie wskazywane przez nas zalety tych urządzeń. Cieszy nas bardzo, że możemy dostarczać prawdziwym profesjonalistom perfekcyjne narzędzia pracy.