IDS 2013 by SciCan

Medyczne imprezy targowe

16 marca 2013 r. zakończyły się 35 Międzynarodowe Targi Stomatologiczne (IDS). Impreza przyciągnęła ponad 125.000 odwiedzających z 149 krajów. Jak co roku na IDS prezentowała swoje produkty firm SciCan. Autoklawy STATIM są świetnie znane w całej Europie.

Odzwierciedliła, to rzesza odwiedzających nasze stoisko lekarzy wszelkich specjalności. Dużym zainteresowaniem cieszyła się tegoroczna premiera w postaci zupełnie nowej myjni-dezynfektora Hydrim C61. Jej nowoczesny dizajn, ergonomia obsługi oraz świetne parametry eksploatacyjne spotkały się z uznaniem odwiedzających.

Cieszy nas, to ogromnie, ponieważ myjnia powinna być dostępna na polskim rynku już na jesień tego roku. Pozostając w kręgu dezynfekcji warto wspomnieć o zmodernizowanej myjni Hydrim M2, w której zintegrowano panel sterowania w systemie G4. Modyfikacja ta podniosła i tak już wysoką funkcjonalność myjni integrując nowoczesne usługi pracy w sieci LAN oraz rejestracji cykli sterylizacyjnych z kolorowym ekranem dotykowym.

Sztandarowe produkty firmy SciCan, czyli autoklawy STATIM tradycyjnie już gromadziły wielu zainteresowanych. Nowoczesne wersje STATIM 2000 G4 i 5000 G4 oraz HIT sprzedaży STATIM 7000, to uznane produkty przez lekarzy z całej Europy. Mieliśmy przyjemność gościć też wielu lekarzy z Polski. Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie stoiska firmy SciCan. Poniżej prezentujemy krótka fotogalerię.